חתונה / חתונות

מתחתנים? - בואו ניצור חתונה מרשימה ובלתי נשכחת.

חתונה מרשימה ובלתי נשכחת היא החלום והתקווה של כל זוג והיא אפשרית בהחלט. לפני זמן רב החלטתי שכמפיקת אירועי בוטיק אני אגשים את הפנטזיה הזו באופן האישי ביותר, הקרוב ביותר והאוהב ביותר. הפקת חתונה דורשת הרבה מאוד זמן, משאבים ומאמץ נפשי, במידה שעושים זאת לבד. זו תקופה  שמלווה בחרדה ומתח. מפיק חיצוני מאפשר לכם להנות מהתקופה הזו ולהנות באמת מהחתונה שלכם עצמכם

בשביל זה אני כאן. 

מדובר על אירוע שמתכננים אותו חודשים מראש והוא מורכב מהמון פרטים קטנים שיש לשים לב אליהם. אתם רוצים לזכור את קבלת הפנים, האורחים, החופה, הריקוד הראשון, הריקודים והאוכל. אתם לא רוצים שמה שייחקק בכם הוא השיחות והמשא ומתן עם הספקים, הניצוח והתיאום עם כל הצוות, הדאגה לקייטרינג והתמודדות עם הבירוקרטיה. אני כאן מההתחלה ועד לפינאלה.


פרוייקט חתונה יוצא לדרך

בשלב הראשון, אנו צריכים להבין מה בכלל אתם רוצים שיהיה בחתונה ומה החוויה שאתם רוצים להשאיר. זהו שלב ההכרות ויצירת החזון והדרך להגיע אליו. מהרעיון הכללי של החתונה, העיצוב, האווירה, המבנה ועד לצבעים, לקייטרינג והתקציבמכאן נתחיל בהגשמת החלום. הכל אפשרי

על איזה קונספט של חתונה חלמתם?

חתונה בטבע

המרחב, האוויר הצלול, ריח האדמה. חתונה עוצרת נשימה בחיק הטבע. מדובר על תהליך מוקפד ומתוכנן היטב בשילוב משחק עם הטבע ועם מה שהוא מה שמביא עימו. זו תהיה באמת חתונה בלתי נשכחת.

חתונה באולם / גן אירועים

האירוע שחלמתם עליו כל החיים יתגשם ברוב הדרו באולם חתונות עם מיטב האפשרויות לשמח לבב אורח. עיצוב אולם לחתונה , מוסיקה מדהימה, אוכל טעים, פרחים מרהיבים, גימיקים וטרנדים קיימים, מרחב נעים המעניק נוחות מירבית לאורחים שלכם. כל זאת ובמסגרת של אירוע בוטיק אינטימי ואישי.

חתונה בבית

חתונות בבית זה אירוע אישי באווירה משפחתית ורומנטית. אם זה בחצר הבית או בסלון הביתי, עבודתנו היסודית והעוטפת תעניק לכם חתונה מרהיבה שתשאיר רושם ותשמח עוד שנים רבות.

חתונה בוילה פרטית

חתונה קטנה זאת אפשרות ייחודית וחד פעמית, ליצור לאורחים שלכם ולכם אווירה אינטימית קרובה. כאן נוכל לעצב לפי רצונכם ובאופן מדיוק לצרכים שלכם. סידור הישיבה, החופה ועמדת הריקודים, הברים, הריהוט והעזרים ועוד. כל אלו יימצאו בידי המיומנות. זיכרון מתוק וייחודי.

חתונה בים

לחתונה עוצמתית ונינוחה תוכלו לבחור בים. לקיים טקס חופה בשקיעה, לחוש את החול ברגליים ולנשום את אוויר הים. בחירה בחוף ים שקט ואינטימי תיצור חתונה שתזכר לעד. כאן ניצור עבורכם את החלום המושלם תוך בנייה נכונה ובטוחה של המרחב ושימוש בנסיון רב בהתנהלות והפקת אירועי בוטיק בתנאי חוף הים.

חתונה אורבנית

אוהבים את את האווירה המיוחדת הזו של העיר? חתונה אורבנית מעניקה את הארומה העירונית ומאפשרת לאורחים שלכם באמת ליהנות מאירוע איכותי ושמח.

כל שנותר הוא ליהנות

במהלך השנים יצרתי קשרים אישיים ואמינים עם הספקים הטובים ביותר בתחום הפקת אירועים אינטימיים בכלל ובתחום הפקת חתונות בפרט. חתונה היא אירוע חשוב, מיוחד ומאוד מלחיץ ואני לא מתפשרת על הטובים, האמינים והמקצועיים ביותר. העבודה הרציפה עמם אף מאפשרת חסכון בכסף וניצול נכון ושל תקציב החתונה. בכל אירוע אני בוחרת את המתאימים לכם, לתקציב ולסוג אירוע החתונה

האירוע הזה, אירוע החתונה הוא רגע חשוב מאין כמוהו בחייכם ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית בזוגיות שלכם. החתונה היא הסיפור שלכם. בואו נספר אותה באופן המדוייק, האיכותי והמדהים ביותר שאפשר.